כתיבת מאמרים וטורים

כמה פעמים רציתם לבוא לידי ביטוי בזכות המומחיות שלכם, הידע שצברתם והעניין שאתם יודעים לייצר, אבל! לא היה לכם זמן/חשק לעשות זאת בשיטת DIY? בדיוק בשביל זה נשמח להציע לכם את שירותי התוכן של "בכמה מילים" גם עבור כתיבת מאמרים מקצועיים ו/או טורי דעה לכל פלטפורמה שתבחרו. 

ניהול תוכן ברשתות החברתיות

כמה פעמים חלמתם ליצור תוכן ויראלי, כזה שמשגע גם את הרשת ומגייס לכם לקוחות פוטנציאליים? בשירות המיוחד נאפיין את המומחיות והאותנטיות שלכם נתרגם אותן לתוכן מעניין ודינמי לרשתות החברתיות ונהפוך את הזירות הדיגיטליות לכאלו שאי אפשר להתעלם מהן. 

יוצרים תוכן לאתר הבית

מתחדשים באתר? רוצים לרענן את התוכן? אנו מציעים לכם שירותי כתיבת תוכן עבור אתרים, דפי נחיתה, עמודים ספציפיים לרבות עריכת תוכן קיים. אנו מאמינים כי אתר הבית הוא אחד הנכסים הדיגיטליים שמתחילים את השיח עם קהלי היעד שלכם וחשוב מאוד להפוך אותו למעניין. 

מפגש אסטרטגיה

אתם אוהבים לכתוב, לפעמים אפילו יש לכם השראה והתגובות בשטח טובות, אבל! אתם לא מצליחים לגייס בזכותו לקוחות? במפגשי ייעוץ תוכן תקבלו את כל הכלים על מנת להפוך את התוכן שלכם למעורר עניין ומניע לפעולה, במפגש תקבלו גם כלים פרקטיים ממודלים של תכנים שהוכיחו את עצמם בשטח.